Birthday!

Właśnie dziś mija rok odkąd Komerski Info (tak, tak – trzeba będzie pomyśleć nad zmianą nazwy) śmieszy, tumani i przestrasza, choć z pewnością niestety raczej w grę wchodzą dwie ostatnie opcje. Przez cały ten czas przeżyłem razem z Wami najrozmaitsze przygody: świętowaliśmy, łapaliśmy kury, troszkę rozrabialiśmy (co nie dziwi biorąc pod uwagę, że czasem lały się mocne trunki oraz raz za razem wznoszono toasty) Oczywiście jeśli już piliśmy, to nie bez zakąski. Jako ludzie wykształceni a wrażliwi wąchaliśmy razem kwiaty, a także paraliśmy się filozofią i prawem. Robiliśmy jeszcze wiele innych rzeczy, ale o tym sza!
Mieliśmy więc kupę zabawy, czy jak to mawiają nad Tamizą i w okolicach – There was lots of rejoicing. Piszę “my” gdyż mam nadzieję, że nie tylko ja się bawiłem przez ten rok, ale i ci wszyscy sympatyczni (napisałbym jeszcze, że wspaniali i cudowni i ciepli i inteligentni, ale nie chciałbym wpadać w ckliwość i nudny sentymentalizm więc napiszę to może za rok) ludzie, którzy tu nie tylko wpadali, lecz – o dziwo! – pisemne ślady swych odwiedzin byli uprzejmi zostawiać. Aha – zanim powiem sakramentalne dziękuję, chciałem jeszcze tylko dodać, że pisanie tego typu notek zawsze wydawało mi się lekko pretensjonalne. Być może. Ale fajnie jest pisać bloga przez okrągły rok.

Dzięki!

Comments (13) to “Birthday!”

 1. Takie blogi to niech trwają i ze trzy lata :P

  Kawał dobrej i ciekawej roboty ;)

 2. Stolarz, stolarz, niech żyje, żyje nam.
  Nam tys jest miło.

 3. Sto lat sto lat! :)

  PS: rok nie jest okrągły, tylko elipsowaty…

 4. Pisz nam nasz blogi100
  co wykładasz czy 100
  ——————————–
  Razem 200 lat.

  Drżę czy się dobrze ułoży.

  Niemniej jeśli miałeś tyle radości z prowadzenia bloga i komentowania, co ja z czytania Twojego bloga i komentowania to zaprawdę musisz być bardzo zadowolonym z siebie człowiekiem. :D

  I zapomniałeś wspomnieć o wspólnym poznawaniu historii.

 5. No i się nie ułożyło. Niemniej chyba jest zrozumiałe. :)

 6. Jak to dobrze, że większość wazeliny spłynęła na innych. Ja tu jestem od chwilki zaledwie i się uchowałem :)
  Gratulacje i życzenia na natępny rok.
  Fajny blog.

 7. jak to mówią – krew mi zalewa… nie, wróć. Wzruszenie odebrało mi mowę :)

 8. Mówi się: wzruszenie nie pozwala mi cię ścisnąć za gardło….

 9. o! i ja mam szóste urodzinki :)
  ale nie pokuszę się chyba o podsumowanie,
  jak to mówią: “zawsze znajdę milionera co przerzuci węgiel mi…” :)

  wszystkiego dobrego,
  niekoniecznie komercyjnego

 10. Sto lat!
  Trzymaj się w pionie i bądź na poziomie! :)

 11. Zawiść nie pozwala mi Ci życzyć nic ludzkiego. Bo to w końcu Ty wpadłeś na jeden z najgenialniejszych pomysłów na bloga jaki widziałem od b. dawna, a nie ja.

  No dobra, niech Ci tam będzie. Pisz, pisz jak najdłużej :)

 12. Proszę prowadzić ten blog jak najdłużej i gratuluje pomysłów … :) … świetnych komentatorów jest tu wielu …. :)

 13. [...] Również i dla mnie pierwszy rok blogowania zbliża się ku końcowi. Postanowiłem więc podsumować w jednym wpisie całe doświadczenie jakie udało mi się zdobyć przez ten szmat czasu, aby wspomóc tych, którzy rocznice ciągle jeszcze mają przed sobą. Korzystam z popularnej obecnie formy listy i prostych haseł, dzięki czemu nawet człowiek z blogowaniem i czytaniem nieobyty będzie mógł szybko dotrzeć do interesujących go treści. [...]

Post a Comment
*Required
*Required (Never published)